Vysoká kvalita puzzle pro maximální zábavu

Vysoká kvalita puzzle pro maximální zábavu

Puzzle prémiové kvality od fotondo.cz

Naše poslání je zároveň naše motto: Nejširší výběr nejlepší kvality. Výrobě puzzle jsme zcela oddaní. S každým novým puzzle se chceme neustále zlepšovat, a to z dobrého důvodu. Na naše výrobky totiž právem kladete vysoké nároky. Ostatně právě vy navrhujete svými fotografiemi motivy našeho puzzle a tímto jedinečným dárkem děláte radost vašim blízkým. Vašim požadavkům se snažíme vyhovět profesionálním zpracováním puzzle s důrazem na detail.

Fotopuzzle s 15letou garancí kvality

Každý dílek je unikátní

Víte o tom, že naše výrobky mají 15 let garanci kvality? Ta se vztahuje na trvanlivost tisku, životnost lepenky a laminaci. Naším cílem je vaše maximální spokojenost s puzzle od naší společnosti, a to i po mnoha letech.
 

delivery-time-truck
Pravděpodobné dodání:
st, 29.09.2021 - čt, 30.09.2021
delivery-time-truck
Pravděpodobné dodání:
st, 29.09.2021 - čt, 30.09.2021

Nejvyšší kvalita puzzle vlastní výroby

Sliby a záruky můžete činit pouze tehdy, pokud jste sami přesvědčeni, že je dokážete splnit. A to my jsme. Mnoho let jsme sbírali odborné znalosti, abychom se stali prémiovým výrobcem fotopuzzle. Klíčovým rozhodnutím pro nás bylo zaměřit se na vlastní produkci puzzle a her.

Perfektní puzzle díky precizní perforaci

Puzzle s precizní perforací od fotondo.cz

Garance zábavy a hratelnosti s puzzle na nejvyšší úrovni spočívá v optimální perforaci. U nás je síla ručně vyrobeného perforovacího nože v optimálním poměru k síle lepenkového polotovaru. Obecným pravidlem je: jemné perforovací nástroje a silný lepenkový polotovar zaručují vysokou kvalitu. Vytvoření vyváženého vztahu mezi nimi je umění, které spočívá v milimetrové přesnosti. A jaký to má výsledek? Na jednu stranu lze dílky puzzle snadno skládat dohromady a zároveň poskládané puzzle dobře drží pohromadě. Jednotlivé dílky puzzle do sebe dokonale zapadají. Vysoká variabilita perforací garantuje skutečnou zábavu při skládání puzzle.

Vysoká kvalita puzzle pro maximální zábavu
Prémiová puzzle lepenka od fotondo.cz
Špičková povrchová úprava puzzle
Finální kontrola

Prémiová lepenka na výrobu puzzle

Prémiová lepenka na výrobu puzzle

Při výrobě používáme vysoce kvalitní 2,2 mm silnou lepenku. Díky ní jsou vaše fotopuzzle obzvláště pevné a mají dlouhou životnost a budete  z nich mít radost i po několikátém složení. Dílky odolají také intenzivnímu zatížení v případě, že se dostanou do dětských rukou. Naše materiály jsou nejen vysoce kvalitní, ale také šetrné k životnímu prostředí. Na fotografii vlevo můžete vidět běžný dílek puzzle s pouze 1,5 mm silnou lepenkou a vpravo vedle ní prémiové puzzle od fotondo.cz.

Špičková povrchová úprava

Špičková povrchová úprava

Pro naše fotopuzzle je typický matný povrch, který se nikdy neodráží a neleskne. To je tajemství vysoké kvality našeho puzzle. Žádný odraz nenarušuje zábavu při skládání puzzle, a to ani za přímého světla – bez ohledu na to, zda je skládáte v zimě při svíčkách, v létě na terase nebo na balkóně. Díky speciálnímu papíru jsou dílky zároveň velice příjemné na dotek.

Přísná finální kontrola

Přísná finální kontrola

Všechna fotopuzzle musí projít přísnou finální kontrolou. Pouze pokud puzzle splňuje naše požadavky, může naši výrobu opustit. Z tohoto důvodu každé fotopuzzle pečlivě kontrolujeme pod lupou. Vaše radost z dárku je pro nás úspěchem a motivací. A to každý den! Kontrolujeme především:

 • Tisk vašeho motivu
 • Lakování motivu na lepence
 • Perforaci puzzle
 • Tisk a lakování krabiček

Srovnání kvality puzzle

Fanoušci puzzle přesně popisují na fórech a blozích, které se zabývají puzzle, jaké požadavky musí opravdu kvalitní puzzle splňovat. Dílky puzzle by měly sedět jen na správné místo a zároveň musí být kvalitně vyraženy, aby byly od sebe úplně odděleny. Po správném umístění by však měly pevně držet, aby se s jednotlivými fragmenty puzzle dalo hýbat, například na skládací podložce. Očekává se, že v balení puzzle skončí jen málo prachu, který vznikne během výroby, a tvar jednotlivých dílků bude dostatečně odlišný, aby úroveň obtížnosti nebyla příliš vysoká. V nezávislém testu byli výrobci fotopuzzle podrobeni důkladné zkoušce a fotondo.cz si vysloužil hodnocení „velmi dobře“.

Vysoká kvalita puzzle od fotondo.cz

 •  Vlastní produkce puzzle
 •  Precizní perforace
 •  2,2 mm silná prémiová lepenka
 •  Jedinečnost každého dílku a perfektní soudržnost
 •  Moderní digitální tisk
 •  Systematická kontrola kvality
 •  Dodržování normem DIN-EN 71 pro bezpečnost hraček a zdravotní nezávadnost
 •  15 let záruka kvality
delivery-time-truck
Pravděpodobné dodání:
st, 29.09.2021 - čt, 30.09.2021
delivery-time-truck
Pravděpodobné dodání:
st, 29.09.2021 - čt, 30.09.2021