Fotopuzzle a hry - dnes objednáte, zítra zašleme! Truck

Vytvořit Puzzle-adventní kalendář

Puzzle-adventní kalendář

Hodnocení produktu:
2 působivé návrhy
200 dílků, rozdělené do 24 okének
27 cm x 39 cm x 6 cm
Volitelně se sladkostmi
699,00 Kč
Popis produktu
Tipy a nápady
Puzzle - příslušenství
Časté otázky

Popis produktu

Tento advent bude zcela odlišný. Postarejte se o změnu s puzzle-adventním kalendářem. Nový a jen u nás: 24 okének je naplněno puzzle dílky z vlastní fotografie - tak, že se dílky z každého dne napojují postupně až do celého fotopuzzle. Kousek po kousku se bude zvětšovat až do Štědrého dne.

Může být něco napínavějšího než puzzle, jehož motiv jeden ještě nezná? Děti se budou radovat stejně jako příbuzní a známí. Náš jedinečný adventní kalendář je perfektní nápad na překvapení a pravý adventní zážitek.

Každodenní zábava při skládání puzzle zkracuje dobu čekání na Štědrý večer a neobyčejně zvyšuje radostné očekávání.

Puzzle-adventní kalendář s 200 dílky za 699,00 Kč – pokud budete chtít, přibalíme Vám navíc k puzzle dílkům do každé přihrádky sladkost. Na výběr máme ze tří různých variant.

věkové doporučení

od ca. 5 let

Takhle to funguje

Takto to funguje krok 1
  1. Nahrajete Váš motiv pro fotopuzzle
Takto to funguje krok 2
  1. My Vaše fotopuzzle vyrobíme
Takto to funguje krok 3
  1. ... a naplníme těmito 200 dílky adventní kalendář

Velikost adventního kalendáře

Velikost puzzle-adventního kalendáře

Velikost okének adventního kalendáře

Velikost Puzzle-adventního kalendáře - okénka

Velikost puzzle dílků

Velikost puzzle dílků

Velikost složeného fotopuzzle

Velikost složeného fotopuzzle

Poměr velikostí

Poměr stran

Vybrané sladkosti

V procesu objednávání můžete k Vašemu puzzle-adventnímu kalendáři přidat sladkosti.

U sladkostí pro puzzle-adventní kalendář jsme se rozhodli pro prémiové produkty následujících výrobců:
Lindt
Haribo
Ritter Sport
Riegelein

A proto Vám doporučujeme...

Ideální dárek

Takový adventní kalendář exklusivně pouze u nás. Je originálnější než běžný adventní kalendář. Obdarovanému jím osladíte předvánoční období a završíte perfektním překvapením 24.12.

Hodí se pro každého

K dispozici je neutrální rozvržení s brilantním tiskem. Okénka jdou lehce otevírat i dětským ručičkám. Protože puzzle dílky jsou relativně velké, hodí se jak pro děti, tak pro dospělé. Skládat puzzle je zábava a podporuje jak duševní kondici tak motoriku.

Vysoká poptávka již loni

Každý rok nabízíme pouze limitované množství. Každé okénko můžete ještě doplnit vlastními maličkostmi. Na přání nabízíme i rámeček na míru Vašeho puzzle.

Tipy a nápady

  1. Věděli jste, že na sebe napojující se puzzle dílky budou rozděleny do jednotlivých okének? Tak očekává obdarovaného každý den odpovídající část puzzle. V puzzle dílkách je to potom 8 dílků denně a na Štědrý den 16 dílků. 24 adventních dní, to je dohromady 24 mini-puzzle.
  1. Líbí se Vám nápad na tento puzzle-kalendář, ale chybí Vám nápad na správný motiv? Máme pro Vás pár nápadů - je jedno, jestli je to pro Vaše dítě, milovanou či milovaného, prarodiče nebo přítele. Zde je 10 top motivů na puzzle-adventní kalendář:
Motiv Zamilovaný

Chcete Vašemu pokladu darovat něco mimořádného? Nechte ho/ji poskládat si společnou vzpomínku! A pokud ji zkrášlíte malým vyznáním lásky, dobyjete (znova) jeho/její srdce! I žádost o ruku je možná.

Motiv Dovolená

Zrovna v zimě si rádi zavzpomínáme na poslední společnou letní dovolenou. Vyberte jako motiv pro Váš puzzle-adventní kalendář hezký snímek z tohoto období. Den za dnem bude zřetelnější, o jaký motiv se jedná. No není to krásné!

Motiv Dítě

Pokud jste se před nedávnem stali rodiči, určitě Vašeho partnera nejvíce potěší puzzle s vaším dítětem. Ale určitě i prarodiče budou mít radost, když si na advent budou moci poskládat jejich vnouče.

Motiv Dárkový poukaz

Hledáte ještě nějaké nápady na dárek nebo chcete někomu za něco poděkovat? Pozvěte ho/ji na nějaký příjemný wellness víkend, na piknik nebo na koncert. S fotopuzzle jakožto dárkovým poukazem bude toto radostné očekávání opravdu velké a překvapení se zaručeně podaří!

Motiv Domácí mazlíček

Nejčastěji jsou to přeci jen naše děti, kdo je obdarován adventním kalendářem. Z jakého puzzle by měla Vaše dcerka nebo synek největší radost? Třeba z fotografie s domácím zvířátkem nebo nejlepším kamarádem? Vy znáte svou ratolest nejlépe.

Motiv Vánoce

Vánoční nálada se dá šířit během adventního období i úplně klasicky. Měli jste v loňském roce krásný vánoční stromek? Stavěli jste sněhuláka? Objednejte si z těchto momentů puzzle s 200 dílky a užijte si tento moment podruhé.

Motiv Domácí mazlíček nový

Čestné místo pro nejlepšího přítele člověka se letos nachází… v adventním kalendáři. Náš návrh: Nechte obdarovaného nejprve skládat fotku a na Štědrý večer na něj vyskočí nový člen rodiny - z dárkového balení!

Motiv Rodina

Je pro Vás rodina to nejdůležitější v životě? To je vždy hezký motiv: foto celé rodiny. Tento rok v adventním kalendáři, kousek po kousku..

Motiv Spolužák

Také mezi spolužáky jsou adventní kalendáře velmi oblíbené. Společných fotografií je určitě spousta, například z posledního výletu, sportovních akcí nebo maturitního plesu. Jedno je už teď jisté: Váš spolužák bude valit oči.

Motiv Kolega

S kolegy trávíme velkou část našeho času. Proč nezabalit do adventního kalendáře fotku z posledního společného projektu? Malé dárky posilují týmového ducha a přátelství.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10

Puzzle - příslušenství

Rámeček na puzzle
499,00 Kč 424,00 Kč
Lepidlo na puzzle
199,00 Kč 169,00 Kč
Puzzle-podložka
449,00 Kč 381,00 Kč

Časté otázky

Jak si vytvořím svůj osobní puzzle-adventní kalendář?
Nejprve nahrajte svůj obrázek na fotopuzzle. Poté zvolte motiv ze dvou předloh a podle přání zvolte sladkosti.
Pasují puzzle dílky z jednotlivých okének opravdu dohromady?
V každém okénku jsou jen k sobě patřící dílky. Takže každý den se skládá na sebe navazující část.
Musím do adventního kalendáře objednávat sladkosti?
Ne, můžete si adventní kalendář objednat i jednoduše bez sladkostí, jen s Vaším fotopuzzle.
Je možné zabalit do adventního kalendáře více fotopuzzlí?
Ne. Z důvodu výrobního procesu je možné jen jedno fotopuzzle na adventní kalendář.
Veškeré ceny jsou uvedeny včetně 21% DPH