Fotopuzzle a hry - dnes objednáte, zítra zašleme! Truck

Provozovatel


fotondo.cz je zaregistrovaná značka společnosti

elentos s.r.o.
Zámecká 964/182
348 15 Planá
Česká republika

IČ: 290 93 929
DIČ: CZ 290 93 929

Společnost je zapsána u Krajského soudu v Plzni, oddíl C, vložka 24291.
Jednatel společnosti je pan Christian Schramek.

Kontakt:
e-mail: servis@fotondo.cz
telefon: +420 371 591 418 (pondělí až pátek od 7 do 14:30 hodin)

Bankovní spojení:
Fio banka
Číslo účtu: 2301309027/2010


Neváhejte nám napsat:
servis@fotondo.cz
Těšíme se na Vaši zprávu!


Řešení sporů online:
Evropská komise připravuje platformu pro řešení sporů online ("platforma OS"). Platformu OS si můžete prohlédnout na následujícím odkazu: https://ec.europa.eu/consumers/odr/.
Naše společnost se v současné době neúčastní nabízených postupů pro mimosoudní řešení sporů, to znamená, že on-line platforma pro řešení sporů nemůže být v současné době použita zákazníky naší společnosti.

Autorské právo:
Na veškeré příspěvky a obrázky zveřejněné na těchto stránkách se vztahují autorská práva. Pro jakékoliv využití, které není povoleno v autorském zákonu, nás, prosím, předem požádejte o písemný souhlas. Toto platí zejména pro kopírování, přepracování, překlad, ukládání dat, zpracování, resp. reprodukce obsahů v databázích nebo jiných elektronických médiích a systémech. Fotokopírování a ukládání webových stránek může být učiněno pouze pro osobní a ne pro komerční potřebu.

Odkazy:
Vyvoláním odkazů, které odkazují na cizí internetové stránky, opustíte naši webovou stránku. Ručení za cizí obsah nepřejímáme.

Nezávaznost informací:
Obsah těchto webových stránek je s co možná největší pečlivostí rešeršován. Přesto nepřebíráme ručení za správnost, úplnost a aktualitu poskytovaných informací.

Ochrana osobních údajů:
Vážíme si Vaší důvěry, proto vždy dodržujeme naše prohlášení o ochraně osobních údajů.

Právní účinnost vyloučení ručení:
Toto vyloučení ručení je třeba pokládat za část internetové nabídky, ze které bylo na tuto stránku odkazováno. Pokud části nebo jednotlivé formulace tohoto textu neodpovídají, již neodpovídají nebo ne zcela odpovídají platnému právnímu stavu, zůstanou tím zbývající části dokumentu ve svém obsahu a platnosti nedotčeny.

Veškeré ceny jsou uvedeny včetně 21% DPH